Renex-S

0 Orders
#
In stock
1,760L

Description

Renex-S

200ml

RENEX-S është një produkt hipoallergjik, i testuar klinikisht që rregullon në mënyrë efektive krijimin e yndyrës dhe lufton zbokthin, ndërsa në të njëjtën kohë freskon, pastron dhe lehtëson lëkurën. E pasuruar me ACID SALICYLIC, SULFUR & PIRITION ZINK.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by