Repair Sleeping Cream

0 Orders
#Ch Bretton 037
In stock
6,990L

Description

Repair Sleeping Cream

50ml

Kremi i gjumit Repair Sleeping Cream ofron një ulje të dukshme të shfaqjes së rrudhave ekzistuese, duke punuar intensivisht për të parandaluar zhvillimin e linjave të imëta. Formula e saj e përparuar funksionon ndërsa ju flini, duke siguruar një cilësi të butë të butë të lëkurës deri në mëngjes.

Kjo krem ​​nate ka një efekt shtrëngues në lëkurë ndërsa flini, duke ju dhënë një çpamje dukshëm më të përcaktuar dhe konturuese. Ka në përbërjen e tij Matrixyl 3000, i cili përmirëson pamjen e lëkurës dhe lufton me shenjat e ardhshme të plakjes ndërsa zvogëlon dukshëm rrudhat ekzistuese. Kjo formulë e përparimit përmban gjithashtu Spilanthes Acmella për të mbështetur qëndrueshmërinë e lëkurës.

Një produkt intensivisht hidratues gjatë natës i cili funksionon në sinkron me procesin e rimëkëmbjes natyrore të lëkurës brenda natës.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Matrixyl 3000: ky përbërës aktiv zvogëlon thellësinë e rrudhave dhe vrazhdësinë e lëkurës. Lëkura është më e tonifikuar, e hidratuar më mirë dhe e  zbutur.

Gjalpi i kakaos: lehtëson dhe hidraton lëkurën e thatë.

Alantoina: ndihmon në rigjenerimin e indeve.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Cetearyl Ethylhexanoate • Propylene Glycol • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Glyceryl Stearate SE • Cetearyl Alcohol • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter • Cera Alba (Beeswax) • Ethylhexyl Cocoate • Glyceryl Stearate • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Tocopheryl Acetate • Spilanthes Acmella Flower Extract • Tocopherol • Allantoin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Carbomer • Disodium EDTA • Triethanolamine • Laureth-7 • Polyacrylamide • C13-14 Isoparaffin • Cetyl Phosphate • BHT • Dimethicone • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Polysorbate-20 • Butylene Glycol • Parfum (Fragrance) • Linalool • Benzyl Salicylate • Hexyl Cinnamal.

Përdorimi: Përdoreni në mbrëmje, duke shmangur zonen rreth syve.

Brand

Christian Breton

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Repair Sleeping Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by