Reparateur Apres Soleil-Gel Lacte

0 Orders
#
In stock
2,600L 3,200L
Clear selection

Description

Reparateur Apres Soleil-Gel Lacte

200ml-400ml

Avene Solaires Réparateur Après-Soleil Gel-Lacté-Restaurimi Pas Xhelit të Qumështit pas Diellit. Xhel me qumësht pas diellit për fytyrën dhe trupin i cili hidraton dhe qetëson drejtpërdrejt. Lejon që lëkura juaj të marrë frymë dhe freskon menjëherë falë strukturës së saj të lehtë. Aplikimi: aplikoni mbretërisht në lëkurën e ndjeshme (të djegur), mundësisht pas dushit.

 

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by