Replenishing Cream Global Anti Aging SPF20

0 Orders
#
In stock
7,000L

Description

Replenishing Cream Global Anti Aging SPF20

50ml

Ky krem me Shafran dhe Bougainvillea Bi-Floral Cells®, vepron kundër plakjes së lëkurës dhe mban lagështinë e lëkurës.

Mbron lëkurën nga rrezet e diellit UVA dhe UVB.

Mbron lëkurën nga plakja e rrezeve të diellit.

Lufton njollat e errëta.

Përmirëson pamjen e lëkurës.

Zbut lëkurën.

Rrit shkëlqimin natyral të lëkurës.

Përmban faktor mbrojtës SPF 20 PA+++.

Për të gjithë tipet e lëkurës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by