Replenishing Fluid Cream Global Anti-Aging

0 Orders
#
In stock
6,600L

Description

Replenishing Fluid Cream Global Anti-Aging

50ml

Ky krem global kundër plakjes për rimbushjen e lëngjeve me Shafran dhe Bougainvillea Qelizat Bi-Lule ndihmon në rimbushjen e barrierës së lagështisë së lëkurës, riformësimin e kontureve të fytyrës dhe rrudhat e lëmuara. Lëkura duket më e re: e lëmuar dhe e dendur, në dukje e zbehur. Shkëlqimi i tij natyror është rritur.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by