Replenishing Night Cream Global Anti-Aging

0 Orders
#
In stock
6,600L

Description

Replenishing Night Cream Global Anti-Aging

50ml

Kremi i natës NUXE Nuxuriance® Ultra Replenishing është një krem kundër plakjes që është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Me inovacionin e fuqishëm kundër plakjes së Qelizave Bi-Lule të Shafranit dhe Bougainvillea që ndihmojnë në rinovimin e lëkurës nga brenda, për të rritur qëndrueshmërinë, për të riformuar konturet e fytyrës dhe për të zbutur rrudhat. Për shkak të teknologjisë së lëshimit të zgjatur, efektet zgjasin për disa orë dhe kremi ka një veprim të vazhdueshëm kundër plakjes që ripërtërin lëkurën dhe zbut rrudhat. Në mëngjes lëkura duket e pushuar dhe e rimarrë. Me 7 patenta të regjistruara në Francë, kjo gamë novatore është një domosdoshmëri për ata që luftojnë shenjat e përparuara të plakjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by