Replenishing Serum Global Anti-Aging

0 Orders
#
In stock
6,950L

Description

Replenishing Serum Global Anti-Aging

30ml

Serumi NUXE Nuxuriance® Ultra Replenishing Global Anti-Aging është një serum global kundër plakjes që përmban novacionin e fuqishëm kundër plakjes së Qelizave Bi-Lule të Shafranit dhe Bougainvillea që ndihmojnë në rinovimin e lëkurës nga brenda, për të rritur qëndrueshmërinë, për të riformuar. konturet e fytyrës dhe zbusin rrudhat. Për shkak të teknologjisë së lëshimit të zgjatur, efektet zgjasin për disa orë dhe kremi ka një veprim të vazhdueshëm kundër plakjes që ripërtërin lëkurën dhe zbut rrudhat. Me 7 patenta të regjistruara në Francë, kjo gamë novatore është një domosdoshmëri për ata që luftojnë shenjat e përparuara të plakjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by