RHA Vit C Serum

0 Orders
#Teoxane 011
In stock
18,900L

Description

RHA Vit C Serum

30 ml

Një prodhim i ri i vitaminës C, i kombinuar me teknologjinë e fuqishme RHA të TEOXANE, për të luftuar pigmentimin, humbjen e qëndrueshmërisë dhe një pamje të lodhur. Ky serum i përparuar maksimizon shkëlqimin e lëkurës falë antioksidantëve,dhe ka efekt hidratues dhe korrigjues të tonit të lëkurës.Vendosni disa pika të serumit në lëkurën e sapo pastruar. Një ndriçues i pamjes gjatë ditës, bëni masazh të lehtë në fytyrë, qafë dhe dekolte çdo mëngjes. Lëreni të përthithet për dy minuta para se të aplikoni produkte të tjera të kujdesit ndaj lëkurës.

*Kundër rrudhave

Formula Bërthamë
Një përzgjedhje e përbërësve aktivë sinergjikë për një përgjigje efikase ndaj plakjes së lëkurës.

RHA®: acid elastik hialuronik – Forcon barrierën e lëkurës dhe hidratohet për së fundmi.
DRC: koktej me aminoacide, antioksidantë, vitamina dhe minerale – Mbron dhe rigjallëron.
NovHyal: përbërës natyral i acidit hialuronik – Stimulon sintezën natyrale të acidit hialuronik.
Vitamina C – Anti-pigmentim
Pirvata e natriumit – Ndriçues

Përdorimi:

Përdorni mëngjes dhe mbrëmje për një mbrojtje ditore afatgjatë të hiperpigmentimit dhe / ose regjim të kujdesit për qëndrueshmërinë e lëkurës.

Përbërësit:

AQUA (WATER), ASCORBYL TETRASOPALMITATE, GLYCERIN, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, 1,2-HEXANEDIOL, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, METHYLPROPANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYGLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, SODIUM PYRUVATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LUSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE. 

Brand

Teoxane

Gama e plotë e produkteve TEOSYAL® përbëhet nga mbushës unikë të lëkurës me dendësi të ndryshme xhel dhe veti unike duke e bërë secilin të veçantë për trajtimin e zonave të ndryshme të fytyrës dhe arritjen e rezultateve të ndryshme, nga parandalimi i vijave të imëta dhe/ose rrudhave deri në rimodelimin e konturit të lëkurës. fytyre.

Additional information

Formulimi

Veprimi

,

Sasia

30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RHA Vit C Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by