Rich Cream

0 Orders
#
In stock
6,300L

Description

Rich Cream

50ml

Krem fytyre me një teksturë të lehtë, të butë dhe që përthithet me lehtësi. Formula përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktivë që ndalon plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, rrit elasticitetin, tonicitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by