Rich Ultra Moisturizing Face Cream

0 Orders
#Topicrem 002
In stock
2,300L

Description

 Rich Ultra Moisturizing Face Cream

40 ml 

Topicrem Rich Ultra-Moisturizing Face Cream hidraton, mbron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të thatë. I përshtatet foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve falë formulës së saj unike hipoalergjike. Pasuruar me ure 1% + glicerinë 5%, ajo hidraton lehtësisht lëkurën e të gjithë familjes.

  • Koktej përbërësish aktivë të pranishëm fiziologjikisht në lëkurë (ure, glicerinë), i kombinuar me një lipid biomimetik
  • Mbron, ushqen dhe qetëson lëkurën.
  • Hidraton intensivisht 24 orë.
  • Cilësi kremoze.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik.
  • Pa Paraben.
  • Hipoalergjike

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Përbërja: 

Formule INCI : aqua ; isopropyl isostearate ; caprylic/capric triglyceride ; glycerin ; paraffinum liquidum ; butyrospermum parkii butter ; polysorbate 60 ; sorbitan stearate ; cetyl alcohol ; cera alba ; glyceryl stearate ; peg-100stearate ; urea ; octyldodecyl pca ; xanthan gum ; phenoxyethanol ; ethylhexylglycerin ; sodium polyacrylate ; tocopherol ; chlorephenesin ; sodium hydroxide ; parfum

 

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Grup-mosha

, ,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rich Ultra Moisturizing Face Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by