Rilastil Acnestil Cleansing Gel

0 Orders
#Rilastil 001
In stock
1,827L

Description

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për një pastrim të thellë e të përditshëm të lëkurës.
Rregullon prodhimin e yndyrës, pakëson mundësinë për t’u formuar koloni bakteriale dhe ul inflamacionin.
Mund të përdoret dhe në lëkurë shumë të ndjeshme.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë, masazhohet për dy tre minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium
Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol •Coco-Glucoside •Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA• Niacinamide• Panthenol•Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate• Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate •Sodium Chloride • Tocopherol• Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic/Capric Triglyceride• Hydrogenated Palm Glycerides Citrate• Lecithin• Ascorbyl Palmitate• Propanediol• Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate• Sodium Benzoate• Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)

Brand

Rilastil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Acnestil Cleansing Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by