Rilastil Acnestil Mat Cream

0 Orders
#Rilastil 003
In stock
1,657L

Description

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Synon të rregullojë prodhimin e yndyrës dhe të kundërshtojë shkëlqimin që vjen nga mbiprodhimi i saj.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të fermenteve të Pseudoalteromonas, azeoglicinës dhe niacinamidit.
Polimetil metacrilati dhe amidoni i tërshërës absorbojnë yndyrën e tepërt dhe si pasojë reduktohet madhësia e poreve.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt.
Pa derivate të grurit.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Dibutyl
Adipate ● Dimethicone ● Glycerin ● Arachidyl Alcohol ● Behenyl Alcohol ● Niacinamide ● Panthenol ● Polymethyl Methacrylate ● Polyacrylate Crosspolymer-6 ● Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil ● Potassium Azeloyl Diglycinate ●Tapioca Starch ● Pseudoalteromonas Ferment Extract ● Arachidyl Glucoside ● Sodium Salicylate ● Tocopheryl Acetate ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Xanthan Gum ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Sodium Hyaluronate ● Citric Acid ● Polymethylsilsesquioxane ● Ceramide NP ● Sodium DNA ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Phytosphingosine ● Cholesterol ● Carbomer ● Tocopherol ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

Brand

Rilastil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Acnestil Mat Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by