Rilastil Daily Care Rebalancing Adstrigent Toner

0 Orders
#Rilastil 021
In stock
1,785L

Description

Përshkrimi

Locion me veti tonifikuese, pastruese, ushqyese dhe zbutëse. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të yndyrshme dhe mikse.
Përmban ekstraktet e lajthisë, të cilat kanë veti astrigjente dhe dekongjestionante.
Në sajë të ekstrakteve të bimës Corallina officinalis, ky locion ka veti të rregullojë sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe të ngushtojë poret, duke e bërë atë më uniforme.
Pa parabenë.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë të pastruar paraprakisht, nëpërmjet një pambuku.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

Aqua • Alcohol denat. •
Hamamelis virginiana Water • PPG-26-Buteth-26 • Glycerin • Hydrolyzed Corallina officinalis • PEG-40 Hydrogenated Castor oil • Capryloyl Glycine • Triethanolamine • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Dehydroacetic Acid • Benzoic Acid • Citronellol • Limonene • Linalool • Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde • Alpha-isomethyl ionone • Parfum.

Brand

Rilastil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Daily Care Rebalancing Adstrigent Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by