Rilastil Micro Nourishing Cream

0 Orders
#Rilastil 055
In stock
3,952L

Description

Përshkrimi

Formulim që ushqen lëkurën
deri në shtresat më të thella dhe i ofron asaj elasticitetin e humbur.
Kjo vjen në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me gjalpin e jojobës dhe betainën.
I pasur gjithashtu me kompleksin Micro Care, ceramide dhe vitaminë A, ky krem ka veti të pakësojë rrudhat ekzistuese, të parandalojë formimin e rrudhave të reja dhe të zbusë lëkurën.
Pas disa përdorimesh lëkura do të duket më uniforme, më e tonifikuar dhe do të ketë fituar elasticitetin dhe shkëlqimin e humbur.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa parabene.
Pa ngjyrues.
Pa përbërës që rrjedhin nga gruri.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Shërben dhe si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Diethylhexyl Carbonate ● Dimethicone ● Glycerin ● Steareth-2 ● Isostearyl Avocadate ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter ● Cetearyl Alcohol ● PPG-15 Stearyl Ether ● Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer ● Steareth-21● Ectoin ● Persea Gratissima (Avocado) Oil ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ● Betaine ● Cetyl Palmitate ● Squalane ● Panthenol ● Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables ● Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer ● Arginine ● Xanthan Gum ● Sodium Hyaluronate ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Tocopheryl Acetate ● Biosaccharide Gum-4 ● Silica ● Glycine Soja (Soybean) Oil ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Ethyl Linolenate ● Ethyl Oleate ● Isoceteth-10 ● Ethyl Linoleate ● Ceramide NP ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Retinol ● Carbomer ● Cholesterol ● Phytosphingosine ● Tocopherol ● Acacia Senegal Gum ● Propylene Glycol Alginate ● Butylene Glycol ● Phenoxyethanol ● Chlorphenesin ● Ethylhexylglycerin ● Benzoic Acid ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance) .

Brand

Rilastil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Micro Nourishing Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by