Rilastil Sun System SPF 30

0 Orders
#Rilastil 070
In stock
2,320L

Description

Përshkrimi

Spraj me një teksturë të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB.
Parandalon irritimet, skuqjet dhe djegiet, që mund të krijohen si pasojë e ekspozimit në diell për një kohë të gjatë.
Përmban DNA e natriumit që i jep lëkurës butësi dhe elasticitet.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.
Hipoalergjik.
Pa parabene dhe derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-15 Alkyl
Benzoate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Octocrylene• Caprylyl Methicone • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Ceteareth-25 • Propylene Glycol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Titanium Dioxide (nano) • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate• Phenoxyethanol • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Decyl Glucoside • PPG-15 Stearyl Ether • Alumina •Lactic Acid • Xanthan Gum • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate •Bisabolol •Oryzanol •Ethylhexylglycerin • Diglycerin •Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate • Sodium Dehydroacetate•Sodium Benzoate • Potassium Sorbate •o-Cymen-5-ol •Disodium EDTA •Parfum (Fragrance).

Brand

Rilastil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun System SPF 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by