RINFOLTIL FIALE DONNA

0 Orders
#Isis Pharma 050
In stock
1,560L

Description

Produkt riaktivizues i rritjes fiziologjike të flokëve për rigjallërimin dhe antirënies. Riaktivizon rritjen e flokëve, forcon dhe parandalon rënien e tyre. Hapni flakonin në vijën e bardhë, vendosni kapuçin shpërndarës dhe vendoseni drejtpërdrejte duke e shtypur mbi lëkurën e kokës gjithmonë pasi i keni larë flokët me shampon Rinfoltil.

Përdorni 2 deri në 3 flakonë në javë për rreth 4 muaj.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RINFOLTIL FIALE DONNA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by