Rinfoltil Fiale Uomo

10 Orders
#Pharmalife 004
In stock
1,560L

Description

Rinfoltil Fiale Uomo

x 10

Produkt riaktivizues i rritjes fiziologjike të flokëve për rigjallërimin dhe antirënies.

Riaktivizon rritjen e flokëve, forcon dhe parandalon rënien e tyre.

Përdorimi:

Hapni flakonin në vijën e bardhë, vendosni kapuçin shpërndarës dhe vendoseni drejtpërdrejte duke e shtypur mbi lëkurën e kokës gjithmonë pasi i keni larë flokët me shampon Rinfoltil.

Përdorni 2 deri në 3 flakone në javë për rreth 4 muaj.

Brand

Rinfoltil

Additional information

Sasia

10

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rinfoltil Fiale Uomo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by