RINFOLTIL SHAMPOO ANTICADUTA

0 Orders
#Isis Pharma 048
In stock
1,030L

Description

Ndihmon në forcimin e flokëve të dobët duke ndihmuar në rritjen fiziologjike të flokut. Është produkt natyral me efekt eikulibrues, forcues, dhe kundër rënies se flokut. Përdoret në flokë të lagur, masazhohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm, këshillohet të përdoret e shoqëruar me flakonet kundër rënies së flokëve të lartpërmendur.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RINFOLTIL SHAMPOO ANTICADUTA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by