Royal Orchid Longevity

0 Orders
#Ch Bretton 028
In stock
9,590L

Description

Royal Orchid Longevity

Sensitive Eye Cream, especially created for sensitive eye contour – 10ml

Ngadalësoni efektet e kohës me Royal Orchid Longevity!
Vitalitet i dukshëm për lëkurën – do të dukeni 10 vjet më i ri!

Jetëgjatësia e jashtëzakonshme e orkideve gjendet në kremin Royal Orchid Longevity. Disa varietete orkidesh mund të jetojnë deri në 100 vjet! Fuqia që i reziston moshës së ekstraktit Royal Orchide është përdorur për të ofruar performancë të pashembullt në këtë krem ​​sysh të brezit të ri. Lëkura e ndjeshme do ta pëlqejë atë!

Kjo formulë unike për zonën e ndjeshme të syrit krijon një pamje të re dhe rrezatuese në vetëm disa javë.

Aloe vera: kontribuon në rinovimin e qelizave dhe lejon të përmirësojë elasticitetin e epidermës dhe të luftojë kundër plakjes së saj.
Royal Orchide: ekstrakt i pasur me antioksidantë dhe minerale, ka veti mbrojtëse, hidratuese dhe kundër-plakjes.
Alantoina: ndihmon në rigjenerimin e indeve.
Kondroitina sulfat: një anti-inflamator i shkëlqyeshëm

Për femra me sy sensitiv.
E përshtatshme për personat që përdorin lente kontakti.

Përbërësit: Aqua (Water) • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder • Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Cetearyl Ethylhexanoate • Propylene Glycol • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Glyceryl Stearate • Glycerin • Orchis Mascula Extract • Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • BHT • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Propylparaben • Methylparaben • Parfum (Fragrance).

Përdorimi: Vendoset rreth konturit të syve, në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e masazhuar me spatulën lehtësisht.

Me testim oftalmologjik.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Royal Orchid Longevity”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by