RUBORIL EXPERT M

0 Orders
#Isis Pharma 029
In stock
1,716L

Description

RUBORIL EXPERT M – Përdoret për skuqje, kuperosis, rosacea, faza e 1 dhe 2, për lëkure normale.

  • Rrit rezistencën kapilare
  • Aktivizon qarkullimin e gjakut në vena
  • Zbut dhe mbron lëkuren nga thatësia

Mënyra e përdorimit: Përdoret 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, në zonat që duhen trajtuar.

– 0% paraben

– 0% phenoxyethanol

– fragrance free

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RUBORIL EXPERT M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by