Sal Wash

0 Orders
#
In stock
1,760L

Description

Sal Wash

150ml

Pastrues i formuluar posaçërisht që merret me problemet që shfaqen në lëkurën me akne.
Veprimi i tij i thellë pastrues është i dobishëm për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe çdo papastërti që bllokon poret. Pastrohet pa hequr lëkurën. Trajtimi i moderuar i lehtë i Vetëm dhe në raste të tilla si “rosacea e rëndë, cistike ose puçrra fytyre” mund të përdoret në kombinim me ilaçe farmaceutike.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by