Psoren Soluzione Esfoliante

0 Orders
#Pharmalife 002
In stock
1,794L

Description

Psoren Soluzione Esfoliante

200 ml

Solucion pastrues per lekuren e te gjithe trupit.

Produkt i perbere me baze acid frutash, uje deti i atomizuar dhe ekstrate vegjetale.

Solucion pastrues, hidratues, purifikues.

Ky produkt te dhuron nje lekure kompakte, te tonifikuar dhe te re.

Shperndahet ne menyre uniforme mbi lekure dhe pjeset qe duhen trajtuar duke masazhuar lehte.

Te behen te pakten 2 deri ne 3 aplikime ne jave. Larja behet pas 1 ore por ne rastet me te veshtira lereni te veproje gjate gjithe nates dhe te behet larja me shampo ne mengjes per pjeset e trajtuara me kete solucion.

Ky produkt i ri dhe i pergatitur ne precizion te larte, efikas si per qimen dhe vete lekuren duke purifikuar dhe pastruar nga mbetjet e saj.

 

Brand

Psoren

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Psoren Soluzione Esfoliante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by