SANOSAN baby Bath & Shampoo

0 Orders
#
In stock
960L

flakon x 500ml

Description

SANOSAN baby Bath & Shampoo

I pasur me ekstrakt organik ulliri dhe proteina qumështi, ky formulim i butë pastron me delikatesë lëkurën dhe skalpin e bebeve dhe i jep flokëve shkëlqim të mëndafshtë.

Klinikisht i testuar

Hipoalergjik

% parabene, silikone, vaj parafine.

Brand

Sanosan

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANOSAN baby Bath & Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by