SANOSAN baby Care Cream

0 Orders
#
In stock
480L

Description

SANOSAN baby Care Cream, pure+ sensitive, është formulë intensive me vaj ulliri organik, proteina qumështi dhe alantoin që mbron dhe zbut lëkurën e bebes.

Klinikisht i testuar

Hipoalergjik

0% ngjyryes, konservant, parfum, paraben, silikon, vaj parafine.

Ushqyes për lëkurat e ndjeshme dhe me tendencë alergjike.

Brand

Sanosan

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANOSAN baby Care Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by