SANOSAN baby pure+ sensitive care cream

0 Orders
#
In stock
960L

Description

SANOSAN baby pure+ sensitive care cream

E përshtatshme për fytyrën dhe trupin e bebeve. Ky krem i butë ka efekt qetësues në lëkurën e bebeve. Vajrat natyral dhe pantenoli me cilësi të lartë hidratojnë dhe ndihmojnë në shërimin e shpejtë të njollave të kuqe të irrituara. Alantoina miqësore me lëkurën zbut lëkurën e plasaritur. Përthithet shpejt nga lëkura.

Përshtatshmëria me lëkurën është testuar klinikisht nga ECARF.

Hipoalergjike. Per lëkurë sensitive dhe me tendencë alergjike

0% ngjyrues, konservues, parabene, silikone dhe vaj parafine.

Brand

Sanosan

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANOSAN baby pure+ sensitive care cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by