SANOSAN baby Panthenol Ointment Diaper Rash

0 Orders
#
In stock
960L

Description

Krem mbrojtes me pantenol për bebe, që ofron përkujdesje delikate për zonën e pelenave me një kombinim përbërësish aktiv natyral me oksid zinku, vaj ulliri organik dhe proteinë qumështi.

Zbut lëkurën e irrituar dhe nxit rigjenerimin e saj.

Klinikisht i testuar.

Hipoalergjik.

0% paraben, silikon, vaj parafine.

Brand

Sanosan

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANOSAN baby Panthenol Ointment Diaper Rash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by