SECALIA AHA 200ML

0 Orders
#Isis pharma 002
In stock
2,730L

Description

Është përshtatur posaçërisht për lëkurën e thatë me tendencë me luspa. Ajo heq luspat dhe parandalon dukjen e tyre falë koncentrimit të lartë në Alpha-Hydroxy Acids. Ai kombinon hidratimin (deri në 8 orë) me vetitë riparuese dhe ndihmon lëkurën të rimarrë butësinë dhe elasticitetin. Freskia dhe cilësia e saj e lëngshme e bën atë jo-ngjitëse dhe të absorbohet me shpejtësi. Tolerancë shumë e mirë e lëkurës.

 

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni 1 deri 2 herë në ditë mbi lëkurë të pastër dhe të thatë në zonat e prekura. Masazhoni me lëvizje rrethore derisa produkti të përthithet plotësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SECALIA AHA 200ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by