SEE CHANGE BEAUTY SLEEP 50ML

0 Orders
#Phyris 054
In stock
8,970L

Description

SEE CHANGE BEAUTY SLEEP

Ju jep veçanërisht një pamje dhe rrëzëllitje të re në mëngjes. Ripërtërin dhe zbut strukturën e lëkurës. Rigjeneron dhe tonifikon lëkurën duke rikthyer elasticitetin natyral të rrjetit të saj 3 dimensional (3D).

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mbrëmje, pas pastrimit, SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e një lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEE CHANGE BEAUTY SLEEP 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by