SEE CHANGE EYE & LIP 15ML

0 Orders
#Phyris 040
In stock
6,240L

Description

SEE CHANGE EYE & LIP

Aktivizon mbrojtjen qelizore dhe riformon konturin e qepallës. Një përbërje lipoxheli e bën lëkurën të ndihet thellësisht e rifreskuar. Rigjeneron dhe tonifikon lëkurën duke rikthyer elasticitetin natyral të rrjetit të saj 3 dimensional (3D).

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi sa madhësia e një perle në konturin e syve dhe konturin e buzëve dhe masazhoheni lehtësisht. Bëni kujdes që produkti të mos hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEE CHANGE EYE & LIP 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by