SEE CHANGE MOISTURE REFILL 50ML

0 Orders
#Phyris 055
In stock
8,970L

Description

SEE CHANGE MOISTURE REFILL

Ripërtërin nëpërmjet “Efektit të thellë hidratues”. E bën lëkurën tuaj të ndihet thellësisht e hidratuar. Rigjeneron dhe tonifikon lëkurën duke rikthyer elasticitetin natyral të rrjetit të saj 3 dimensional (3D).

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi sa madhësia e një lajthie në zonën përreth syve me prekje të buta.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEE CHANGE MOISTURE REFILL 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by