SEE CHANGE V-CONTOUR 30ML

0 Orders
#Phyris 039
In stock
6,240L

Description

SEE CHANGE V-CONTOUR

Rigjallëron dhe riformon konturin V të fytyrës. Rigjeneron dhe tonifikon lëkurën duke rikthyer elasticitetin natyral të rrjetit të saj 3 dimensional (3D).

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe aplikimit të SOMI-t, aplikoni 1-2 pipeta në fytyrë, qafë dhe dekolte. Pas këtij procesi, aplikoni një krem përkujdesës.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEE CHANGE V-CONTOUR 30ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by