Select Stethoscope

0 Orders
#Littmann 009
In stock
11,200L

Description

Select Stethoscope

Littmann – Stetoskop Select

– Koke e njeanshme per kapje dhe perdorim me te lehte.

– Diafragma e akordueshme; Degjoni tinguj me frekuence te larte ose te ulet duke pershtatur presionin e aplikuar tek koka e stetoskopit

– Kufje me tapa veshesh te buta dhe praktike te cilat ofrojne izolim akustik te shkelqyer

– 2 vite garanci

Brand

Littmann

Additional information

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Select Stethoscope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by