Sensi Baume Ca

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Sensi Baume Ca

75ml

Sensi Baume është i përbërë nga uji ultra-ngushëllues Vichy Thermal Spa, lëkura që riparon kalciumin dhe një film mbrojtës me “efekt fashë” që mbron lëkurën nga djegia e briskut dhe acarimi. Me strukturën e tij jo të yndyrshme, jo ngjitëse dhe ndjenjën e këndshme të lëngut, ajo forcon rruajtjen e lëkurës pas rruajtjes. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas rruajtjes.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by