SENSITIVE CALMING SLEEP 50ML

0 Orders
#Phyris 036
In stock
5,663L

Description

SENSITIVE CALMING SLEEP

Rigjenerim dhe mbrojtje gjatë natës. Rrit në mënyrë të qëndrueshme hidratimin e lëkurës. Mbështet sintezën e proteinave, yndyrnave, sintezën e keramideve në barrierën e lëkurës. Fuqizon mekanizmin natyral mbrojtës të lëkurës dhe ka një efekt qetësues

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në darkë, pas pastrimit, SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një madhësi sa një kokërr lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SENSITIVE CALMING SLEEP 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by