Sensitive Cream Night

0 Orders
#
In stock
2,450L

Description

Sensitive Cream Night

30ml

Krem hidratues, rigjenerues i natës për lëkurë të ndjeshme -intolerante:

-Linja dhe rrudha të holla
-Rrudhat e shprehjes
-Lëkurë e moshuar, e shurdhër, pa ton

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by