Sensitive Cream

0 Orders
#
In stock
2,160L

Description

Sensitive Cream

40ml

Krem hidratues, qetësues i fytyrës, rikthen dhe mbron lëkurën e ndjeshme -intolerante
LLOJET E LEKURES: Për lëkurë normale

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by