SENSITIVE NUTRI REVITALIZING 50ML

0 Orders
#Phyris 035
In stock
5,772L

Description

SENSITIVE NUTRI REVITALIZING

Stimulon sintezën e kolagjenit të lëkurës. Fuqizon procesin natyral të rigjenerimit dhe furnizon lëkurën me elementë ushqyes. Mbështet sintezën e proteinave, yndyrave, sintezën e keramideve në barrierën e lëkurës. Fuqizon mekanizmin natyral mbrojtës të lëkurës dhe ka një efekt qetësues

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në darkë, pas larjes, SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një madhësi sa një kokërr lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SENSITIVE NUTRI REVITALIZING 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by