SENSYLIA 24

0 Orders
#Isis Pharma 026
In stock
1,326L

Description

SENSYLIA 24 – Krem hidratues forcues, 40ml

  • Hidraton për 24 orë
  • Jep një ndjesi freskuese
  • Zbut

Mënyra e përdorimit: Aplikohet një herë në ditë në mëngjes si një zbutës specifik, nëse është e nevojshme aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje.

– 0% paraben

– 0% phenoxyethanol

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SENSYLIA 24”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by