Serum Elixir Eye Contour

0 Orders
#Ch Bretton 023
In stock
6,590L

Description

Serum Elixir Eye Contour

Anti-Wrinkle Eye Firming Serum – 15ml

• Hidraton thellësisht
• Trajtim me efekt të menjëhershëm anti-rrudhë

Një formulë e fuqishme dhe unike

Acidi hialuronik: i shkëlqyer kundër rrudhave. Promovon rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.
Matrixyl: ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes.
Adenozina: e fuqishme kundër rrudhave.
Ekstrakt i algave të detit: ndihmon në hidratimin dhe tonifikimin e lëkurës.

Për lëkurë të maturuar.
Për femrat të cilat kërkojnë një produkt efektiv veprues mbi linjat fine dhe linjat e mimikës.

Përbërësit: Aqua (Water) • Aloe Barbadensis Leaf Extract • Propylene Glycol • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Cetearyl Ethylhexanoate • Decyl Oleate • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate • Argania Spinosa Kernel Oil • Allantoin • Tocopherol • Disodium EDTA • Carbomer • Ceratonia Siliqua (Carob) Gum • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • Silica • BHT • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • 1,2-Hexanediol • Caprylyl Glycol • Phenoxyethanol • Tropolone • Parfum (Fragrance) • Benzyl Salicylate • Limonene • Benzyl Benzoate • Hexyl Cinnamal • Citronellol • Alpha-Isomethyl Ionone • Linalool.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni çdo ditë rreth syrit, përpara produkteve të tjera të syve.

Me testim oftalmologjik.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum Elixir Eye Contour”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by