Shampo Nivea Baby Bath 500 ml

0 Orders
#Nivea 022
In stock
690L

Description

Shampo 2 ne 1. Pastron butesisht floket dhe lekuren delikate te bebit

Formula me kamomil dhe pa permbajtje sapuni, zbut lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritimeve.

Nuk permban paraben, alkol apo ngjyrues.Ruan vlerat natyrale te PH

Redukton ndjeshem  rrezikun ndaj alergjise se lekures.

Dermatologjikisht  i provuar dhe pediatret. Sasia 500ml

I aprovuar nga okulistet per butesine qe tregon ndaj syve.Formule specifike kunder lotimit te syve

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Nivea Baby Bath 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by