Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml

0 Orders
#Nivea 023
In stock
390L

Description

Shampo pa permbajtje sapuni, pastron butesisht floket dhe skalpin e bebit.

Formula Extra e bute me permbajtje kamomili, mundeson zbutjen dhe mbajtjen e PH ne balance.

Eshte i bute dhe delikat ndaj sve te bebit. Nuk  permban paraben alkol apo ngjyrues.

I aprovuar nga okulistet per butesine qe tregon ndaj syve

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

, ,
Open chat
Powered by