Shampooing Antipelliculaire K

0 Orders
#
In stock
2,050L

Description

Shampooing Antipelliculaire K

250ml

Hipoallergjik dhe i testuar në lëkurën e ndjeshme të kokës, ky shampo pastrues është perfekt për përdorim të përditshëm.
Formula e tij në pH 5.5 (pH fiziologjike e kokës) ndihmon në ribalancimin e mikrobiomës së kokës.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by