Shampooing Sensitive Grass

0 Orders
#
In stock
2,050L

Description

Shampooing Sensitive Grass

200ml

VICHY
Dercos
Shampo për trajtimin e zbokthit
Pa parabene dhe pa ngjyra
Pa sulfate
Zbokth, kokë e ndjeshme ndaj kruajtjes
200ml

Shampo me efikasitet të dyfishtë: eliminon zbokthin dhe qetëson lëkurën e kokës.
Për burrat dhe gratë që vuajnë nga zbokthi dhe / ose kruajtja dhe kanë kokë të ndjeshme.
Një strukturë kremoze me një aromë të freskët dhe me lule që jep një ndjesi të këndshme me çdo përdorim.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Formulimi

Open chat
Powered by