Shampooing Sensitive Sec

0 Orders
#
In stock
2,050L

Description

Shampooing Sensitive Sec

200ml

Formula e këtij shampo të thatë është zhvilluar për flokë të imët:

Ofron veprim anti-sebum falë formulës së pasuruar me vitamina PP, B5 dhe Biotin për një rezultat të pastër dhe të freskët. Ky kombinim i përbërësve aktiv lejon flokët të rimarrin volumin dhe strukturën
Lë 0 mbetje të dukshme
Hyshtë hipoallergjike
I përshtatshëm për lëkurën e kokës të ndjeshme

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by