Shed Control Pet Shampoo

0 Orders
#Tropiclean 005
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Shed Control Pet Shampoo

Lime & Cocoa Butter with omegas 3 & 6.

Shampo për qen dhe mace me limonat lime & gjalp kakao.

355 / 592 ml

Tropiclean shampo me limonat lime dhe gjalp kakao, me omegas 3 & 6 ushqen lëkurën e kafshës tuaj shtëpiake për të zvogëluar në mënyrë efektive sekretimin e gjëndrave të nënlëkurës dhe për të eleminuar ngatërresat e qimeve. Shega dhe gjalpi i kakaos plotësojnë ekuilibrin natyral të lagështisë së kafshës suaj, për të çliruar nënlëkurën gjatë larjes dhe ndihmojnë në heqjen e qimeve të tepërta dhe eleminimin e lëmshëve. Frymëzuar nga tropikët, qimja e tij (ose e saj) do të jetë e butë dhe e pastër.

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Pas larjes  shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

Purified water, mild coconut cleanser, avena sativa oatmeal, organic extracts of (pomegranate, chamomile, lime, awapuhi, blueberry), omega 3 & 6 fatty acid, vitamin E, hydrolyzed plant protein, fragrance, alpha-hydroxy acid, vitamin B5.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shed Control Pet Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by