Shine On Hair Colouring Treatment

0 Orders
#Bionike 002
In stock
1,300L

Description

Shine On Hair Colouring Treatment

Boje flokesh pa amoniak, pa gluten, pa konservante, pa resorcinol, e testuar per nikelin, e disponueshme ne 24 ngjyra te ndryshme.Kjo boje jep nje ngjyre me intesitet te larte, duke u perkujdesur per floket dhe skalpin.

Permban:

Proteina te hidrolizuara te orizit: kane nje efekt mbrojtes dhe hidratues tek kutikulat e flokeve.

Fitosterole Brassica campestris: redukton demtimin e kutikulave.

Glikol decileni: lehteson shpelarjen e bojes.

Cdo paketim permban:

1 krem ??per ngjyrosje me nje perdorim te vetem – 50 ml

1 shishe e tejdukshme 75 ml (permban 25 ml peroksid hidrogjeni)

1 Shampo flokeshDefence Ultra-Gentle- 15 ml

1 maske Defence Hair Dermosoothing Rebalancing Mask- 15 ml

1 Flete udhezimi.

1 pale doreza 1 perdorimshe.

 

1 Udhezues perdorimi.

1 pale doreza njeperdorimshe.

Perdorimi:

Aplikojeni bojen Shine On si cdo boje tjeter flokesh. Lereni 30-40 minuta dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 50 ml + 25 ml

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shine On Hair Colouring Treatment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by