Shine On HS (High Sensitivity)

0 Orders
#Bionike 003
In stock
1,300L

Description

Shine On HS (High Sensitivity)

Boje flokesh me tolerance te larte, e pershtatshme per femra shtatzene dhe per femrat gjate kimioterapise.

Mbron flokun nga demtimet si dhe i dhuron atij nje ngjyre plote shkelqim, qe zgjat.

Nuk permban:

Amoniak

Rezorcinol

Fenilenediamine

Konservues

Gluten

E testuar per nikelin.

Permban:

Proteinat e hidrolizuara te orizit: Kane nje efekt mbrojtes dhe hidratues.

Fitosterole te Brassica campestris: Zvogelojne demtimin e kutikules.

Decylen Glikol: Lehteson perzierjen e bojes.

Cdo paketim permban:

1 krem ??ngjyrosje me nje perdorim te vetem, 50 ml.

1 shishe e tejdukshme 75 ml (permban peroksid hidrogjeni).

15 ml shampo flokesh DEFENCE ULTRA-GENTLE.

1 qese me nje perdorim te vetem,

15 ml maske DEFENCE HAIR DERMOSOOTHING REBALANCING MASK.

1 Leter udhezimi.

1 pale doreza 1 perdorimshe.

Perdorimi: Aplikojeni bojen Shine On si cdo boje tjeter flokesh.

Lereni te veproje per 30-40 minuta dhe me pas shpelajeni.

Paketimi:50ml

 

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shine On HS (High Sensitivity)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by