Shower Oil

0 Orders
#
In stock
1,700L

Description

Shower Oil

200ml

Vaji i dushit NUXE Prodigieux është xhel-vaj dushi që ka aromën e Vajit Nuxe Prodigieuse dhe pastron dhe parfumon butësisht lëkurën, duke e lënë atë rrezatuese.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by