Silk Touch Sunscreen SPF50+

0 Orders
#
In stock
3,100L

Description

Silk Touch Sunscreen SPF50+

50ml

Froika Hyaluronic Silktouch Sunscreen 50+, është projektuar me teknologjinë e re të elastomerit të gjeneratës së 3 -të, ofron mbrojtje primare, me rreze të gjerë UVA & UVB nga dielli, dhe në një nivel sekondar mbrojtje antioksidante falë efektit përfitues të përbërësit Indanone. Kombinuar me Acidin Hialuronik sigurojnë veti kundër rrudhave pasi papërsosmëritë e linjave dhe shenjat e akneve bëhen më pak të dukshme.
Kremi kundër diellit Hyaluronic Silktouch i Froika ka një cilësi jo-vajore dhe është një produkt ideal për hidratimin, kujdesin dhe pastërtinë e përditshme të lëkurës duke lënë një efekt mat të mëndafshtë.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by