Silk Touch Sunscreen Tinted/Light Tinted SPF50+

0 Orders
#
In stock
3,200L

Description

Silk Touch Sunscreen Tinted/Light Tinted SPF50+

50ml

Froika Hyaluronic Silktouch Tinded Light 50+, e krijuar me teknologjinë e re të elastomerit të gjeneratës së 3 -të, ofron mbrojtje primare, me rreze të gjerë UVA & UVB nga dielli, dhe në një nivel sekondar mbrojtje antioksiduese falë efektit përfitues të përbërësit indanone. E kombinuar me acidin hialuronik dhe carnosid, siguron hidratim dhe veprim kundër rrudhave, zbut linjat dhe shenjat e akneve. Ngjyra e saj e lehtë siguron mbulim efektiv të papërsosmërive të lëkurës si puçrra fytyre ose mungesë e uniformitetit të ngjyrave. Ideale në rastet e lëkurës së yndyrshme ose të ndjeshme, të prirur ndaj alergjive dhe reaktive. Me cilësi jo-vajore, të qëndrueshme ndaj fotove dhe rezistente ndaj ujit, absorbohet lehtë, duke lënë një efekt mat të mëndafshtë.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by